پاورپوینت محاسبه هد مورد نیاز پمپ

مطالب دیگر:
🔥گزارش کارآموزی اصلاح ذرت، سويا و سورگوم در ایستگاه تحقیقاتی کشاورزی🔥گزارش کارآموزی چمن و چمن کاری در منطقه 19 شهرداری تهران🔥گزارش کارآموزی ليتوگرافي و چاپ🔥گزارش کارآموزی در آزمایشگاه ارشد هوش مصنوعی و ارشد نرم افزار🔥گزارش کارآموزی مراحل ساخت یک ساختمان🔥گزارش کارآموزی در كارخانه‌ صنعتي پيروزي🔥گزارش کارآموزی در ساختمان اسکلت بتنی🔥گزارش کارآموزی در كارخانه كاشي مريم🔥گزارش کارآموزی مركز تلفن شهيد منتظري🔥گزارش کارآموزی در كارخانه آرد زاودي بندرتركمن🔥گزارش کارآموزی معماری در شهرداری منطقه2🔥نقشه معماری ساختمان 6 طبقه🔥نقشه معماری ساختمان 7 طبقه🔥تحقیق بایدها و نبایدها در رابطه بین معلم و دانش آموز🔥گزارش کارآموزی احداث ساختمان بتنی🔥گزارش کارآموزی کامپیوتر در اداره گاز استان گلستان🔥گزارش کارآموزی حسابداری در دانشگاه آزاد اسلامی🔥گزارش كارآموزي عمران مراحل مختلف اجرایی ساختمان🔥گزارش كارآموزي عمران تصفیه خانه آب و فاضلاب🔥گزارش كارآموزي عمران مطالعات ژئوتکنیک پروژه ساختمانی 110 واحدی
توضیحات:
فایل ، در حجم 39 اسلاید.


بخشی از متن:
در مورد محاسبه و تعیین هد پمپ تصفیه برای غلبه بر افت فشار سیستم، باید دانست که افت فشار در مسیر سیرکوالسیون آب استخر در کجا ها رخ می دهد. باید گفت که افت اصلی ایجاد شده در سیستم، توسط ادواتی همچون فیلتر های شنی، موگیر ها و مبدل های حرارتی به سیستم تحمیل می شوند.

از دیگر مواردی که سبب افت فشار می شود باید به سیستم لوله کشی استخر اشاره کرد. افت فشار به صورت متر یا واحدی از طول بیان می شود که می توان از روی این هد پمپ را بدست آورد.
به طور کلی پمپ به دستگاهی گفته می‌شود که انرژی مکانیکی را از یک منبع خارجی گرفته و به سیالی که از آن عبور می‌کند، انتقال دهد. در نتیجه، انرژی سیال پس از خروج از این دستگاه (پمپ) افزایش می‌یابد.

در پمپ‌ها تغییرات انرژی سیال همواره به صورت تغییر فشار سیال مشاهده می‌گردد. از پمپها برای انتقال سیال به یک ارتفاع معین و یا جابجایی آن در یک سیستم لوله کشی و یا هیدرولیک استفاده می‌نمایند. به عبارت کلی تر، پمپ دستگاهی است که سیالات غیرقابل تراکم را از یک نقطه به نقطه‌ای دیگر جابجا می‌نماید.
و...


فهرست مطالب:
مقدمه
فشار
فشار اتمسفر
قانون برنولی و اصل بقای انرژی
انرژی سیال
پمپ
هد پمپ
هد دینامیکی کل
محاسبه افت هد ناشی از اصطکاک
افت هد ناشی از اصطکاک اتصالات
چند نمونه مثال حل شده


این فایل با فرمت پاورپوینت در 39 اسلاید تهیه شده است.